Oferta firmy PONITAS uwzględnia dowolne wzory materiałów do wykładania podłóg w obiektach użyteczności publicznej i w zakładach pracy. W zależności od faktu, do którego z obiektów oraz jakie są oczekiwania zleceniodawcy wytypować można: wykładziny dywanowe, wykładziny w płytkach, panele winylowe LVT, panele laminowane, wykładziny prądoprzewodzące, linoleum, PCV, podkłady podłogowe, listwy przypodłogowe a także wylewkę samopoziomującą. Monterzy, jacy wykonują montaż wykładzin obiektowych dla obiektów przemysłowych zalecają wykładziny PCV lub linoleum, gdyż wykładziny tego rodzaju wyróżniają się doskonałą odpornością na ścieranie, a także są łatwe w zachowaniu czystości.

Poza wskazówkami zajmują się oni również właściwym przygotowaniem posadzki pod taki rodzaj wykładzin a także montażem. W pomieszczeniach handlowych monterzy położą panele winylowe, ponieważ są one przystosowane do dużego poziomu przemieszczania się. W biurowcach pracownicy firmy PONITAS zalecają atestowane wykładziny dywanowe w rolkach lub płytki dywanowe, świetnie wpływające na aspekty estetyczne poszczególnych pokoi.

Sprawdzają się również panele winylowe a także panele laminowane. W obiektach hotelowych i domach często kładzione są wykładziny dywanowe od znanych marek, jakie doskonale się prezentują. Coraz częściej klienci decydują się też na panele winylowe które przypominają deskę albo kamienie. Do każdego rodzaju posadzki przystosowany jest tłumiący i gwarantujący wygodę w trakcie przemieszczania się.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY