Charakterystyka ogrodzeń dystrybuowanych w przedsiębiorstwie Palisada Polska sugeruje, że są to użyteczne, dobrze wyglądające oraz wytrzymałe ogrodzenia. Asortyment zawiera: ogrodzenia panelowe przetłaczane 3D, ogrodzenia panelowe proste 2D, ogrodzenia palisadowe P2020 i P8020, prefabrykowane ogrodzenia tynkowe, podmurówki systemowe oraz ogrodzenia betonowe pełne. Są to ogrodzenia Toruń, jakim warto przyjrzeć się z bliska. Ogrodzenia panelowe przetłaczane 3D wyróżnia specjalna powłoka osłonowa. Innowacyjne systemy cechuje imponująca wytrzymałość i estetyczność wykonania.

Słupki, obejmy i panele dostępne są w wersjach: ocynkowanej i malowanej proszkowo. Powierzchnia cynkowa pokryta jest dodatkowo farbą proszkową, co sprawia, że jest odporna na warunki atmosferyczne i skutecznie zapobiega korozji. Inne walory tego typu paneli to: wytrzymałość, uodpornienie na uszkodzenia, dobrze prezentujące się wykończenia, 2 opcje ochrony przeciwkorozyjnej, uproszczony montaż, duży dobór wymiarów i wysokości, ogromna gama kolorów według palety RAL, a także szerokie wyposażenie dodatkowe. Tego typu panele ogrodzeniowe jako ogrodzenia Bydgoszcz mogą być wybierane jako ogrodzenia w: obiektach handlowych, halach produkcyjnych i magazynowych, obiektach użyteczności publicznej, obiektach sportowych i placówkach edukacyjnych, parkach, skwerach i ogrodach, osiedlach mieszkaniowych i na posesjach prywatnych.

Na stronie można zaznajomić się opisami technicznymi tych ogrodzeń oraz akcesoriami dodatkowymi. Natomiast ogrodzenia panelowe proste 2D wyróżniają się o wiele większą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Ich solidna konstrukcja pozwala stosować je tam, gdzie ważna jest wzmożona osłona: na halach produkcyjnych i magazynowych, w obiektach użyteczności publicznej, na terenach wojskowych, na terenach portów lotniczych i w obiektach sportowych oraz rekreacyjnych. Informacje na temat ogrodzeń i funkcjonowania przedsiębiorstwa podane są na stronie www.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY