Mechelinki to apartament stworzony dla osób, które planują odpocząć od wakacyjnego zgiełku. Nastrojowe oraz kompletnie wyposażone mieszkanie spełnia wymagania dużej liczby osób. Każdy z gości może tutaj przygotować dla siebie dania, wypić kawę, obejrzeć film lub zrobić przyjemną kąpiel. Komfortowe łóżka pozwolą odpocząć po dniu spędzonym na zwiedzaniu.

I kiedy ktoś chciałby w tym miejscu przyjechać w podróż służbową to również ma taką możliwość. Może tutaj w spokoju wypełniać obowiązki zawodowe, a wieczorami chodzić po plaży, do jakiej piechotą dojdzie w niecałe 4 minuty. Wszystkie ułatwienia oraz nowoczesne wyposażenie sprawią, że czas w takim miejscu wszyscy będą wspominać nad wyraz dobrze. Można będzie doskonale odpoczywać nad Morzem Bałtyckim. Mechelinki to mniejsza miejscowość znajdująca się blisko Rewy oraz Gdyni.

Dlatego to dobra propozycja dla osób, które nie lubią spędzić czasu wolnego w większych miejscowościach wypoczynkowych. Gustownie urządzone mieszkanie okaże się idealną alternatywą dla większego hotelu. Wszechstronnie wyposażone mieszkanie da szansę komuś wypoczywać w taki sposób jak lubi szczególnie: w apartamencie można będzie spędzić mniej albo więcej czasu, w zależności od preferowanego stylu odpoczywania.

Jeżeli zaś aura nie będzie sprzyjająca, to można spędzać wolne chwile na dużym tarasie. W celu zarezerwowania pobytu, należy skontaktować się z właścicielami, pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Dane firmy wynajmującej apartament to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ działającej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Właściciel MARIO COMPANY posiada jeszcze apartament w Gdyni, zarządzany na równie wysokim poziomie.

Dlatego opłaca się mu ufać i decydować się na pobyt w ekskluzywnym i kameralnym mieszkaniu. Mieszkanie przeznaczono dla ośmiu osób. Powierzchnia mieszkania wynosi 108 metrów kwadratowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY