Oferujemy Państwo wysokiej jakości świąteczne choinki naturalne pochodzące z prowadzonej przez nas szkółki, która odznacza się wieloletnimi tradycjami w aspekcie hodowli. Umyślnie dla Państwa mamy troskliwie wyselekcjonowane drzewka, to właśnie dzięki jakim święta Bożego Narodzenia w Państwa domach nabiorą niepospolitego wdzięku. Złożone przez Państwa zamówienie sfinalizujemy prędko oraz na czas, dysponujemy własnym transportem.

Zamówioną choinkę można u nas również odebrać osobiście po uprzednim uzgodnieniu terminu. Specjalizujemy się w takich odmianach jak świerk sztampowy, świerk srebrny i jodła kaukaska. Nasze drzewa dostępne są zarówno w wersji ciętej, jak oraz doniczkowej – znacznie więcej na jodła hurt Warszawa. Stosujemy nowoczesne technologie doniczkowania, dzięki czemu zakupione u nas drzewko z powodzeniem sprawdzi się nie tylko w roli świątecznej dekoracji, jakkolwiek będzie też nawało się później do przesadzenia. Z kolei drzewka cięte są przez nas przygotowane celowo z uwzględnieniem wymogów bożonarodzeniowych (w tym typie nie ukorzeniamy drzewek).

Prócz drzewek odnajdziecie Państwo w naszej szerokiej ofercie też wyjątkowe siatki i donice na choinki w szerokiej gamie kształtów, rozmiarów oraz kolorów. Prowadzimy sprzedaż również hurtową, jak oraz detaliczną. Podczas transportu zabezpieczamy choinki, żeby dotarły do Państwa nieuszkodzone, w całej swej pięknej okazałości. Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje w pełni sprostają Państwa oczekiwaniom. Cieszymy się opinią należytego partnera oraz uczciwego sprzedawcy. Zapewniamy sto procent satysfakcji i zadowolenia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY