Wytrzymałe tynki do wykonywania elewacji zewnętrznych proponuje marka GREINPLAST. Tynki akrylowe mają specjalne właściwości, umożliwiające uzyskiwanie idealnych efektów. Udostępnione tynki akrylowe można bez problem nakładać. Tynk jaki powstał na podstawie nowoczesnych technik będzie nadawać się do ułożenia na różnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, wapiennym oraz wielu innych.

Tynk akrylowy można nakładać po dwudziestu ośmiu dniach od ułożenia podłoża. Dodatkowo ten typ tynku świetnie sprawdza się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST, po minimum trzech dniach od ich wykonania. Podany produkt to integralny element zestawu wyrobów w systemach ociepleń GREINPLAST EPS i EPS – ETA. Paleta barw jest udostępniona przez wytwórcę i można się z nią obeznać na witrynie www.

Jeśli klienci mają takie życzenie, mogą zostać zrealizowane zlecenia indywidualne pod kątem wybarwienia tynku. To daje pewność, że abstrahując od tego, jaką się przewidziało kolorystykę dla elewacji, można oczekiwać, że ze wsparciem danej firmy można to pozyskać. Tynk akrylowy sprzedawany jest w opakowaniach 25 kilogramów. Konsumenci interesujący jego kupnem mogą zaznajomić się z opisem na stronie internetowej. Do ich wglądu zostają też: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne oraz atest systemu.

W przypadku dodatkowych pytań można kontaktować się z obsługą klienta. Z uwagi na szybkość oraz łatwość aplikowania, tynk akrylowy wykorzystuje się bardzo często. Warto wybrać ten określony preparat, żeby mieć gwarancję imponującej jakości. Z uwagi na to, że w jego formule uwzględniona jest specjalna mieszanka środków biobójczych, ograniczony jest rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej taki typ tynku zostanie umieszczony. Oznacza to, że innowacyjny tynk cienkowarstwowy może zostać nałożony w każdych warunkach środowiskowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY