Priorytety, jakie przestrzegane są w przedszkolu a także żłobku Montessori KARUZELA to dowód na to, że placówka funkcjonuje bardzo świetnie oraz de facto jest to powołanie dla opiekunów. Dokładnie przeszkolona grupa pedagogów jest uświadomiona, jak poradzić sobie z pociechami, bo eksperci systematycznie dokształcają się, i co istotne, systematycznie podążają za tym czego potrzebują maluchy. Prezentowane dobre przedszkole montessori Warszawa budzi ufność i z tego powodu tak wiele osób tutaj przychodzi.

Rodzice dowiadują się, w jaki sposób funkcjonuje żłobek i to motywuje ich najbardziej. Na dodatek, są świadomi, iż gdy tutaj przyjadą, to mogą spodziewać się tego, że będą traktowani z uważnością. Pedagodzy ochoczo opowiedzą o własnej pracy. Każdego dnia koncentrują się na równi na tym, żeby dzieci uczyły się kolejnych zdolności, ale też na ich bezpieczeństwie a także spełnieniu wszystkich potrzeb pod kątem emocji. Żłobek znany jest z tego, iż maluchy, rodzice i pedagodzy budują zintegrowaną społeczność. W każdej z grup przedszkolnych dyżuruje 3 wychowawców, w tym jeden z lektorów z języka angielskiego.

Jedzenie jest ugotowane na miejscu, ze zdrowych oraz ekologicznych wyrobów. Maluchy jedzą w myśl zasady BLW. Na terenie KARUZELI znajduje się spory plac zabaw oraz ogródek, umożliwiający pociechom wykonać wiele prac. W ofercie zajęć dodatkowych znajdują się na przykład: judo, rytmikę, taniec, warsztaty grania na bębnach, lub zajęcia z ceramiki.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY