Innowacyjne produkty oraz usługi to przedmiot prosperowania przedsiębiorstwa Nestro. Wynika to z sporego poziomu kwalifikacji pracowników, którzy pracują w tym sklepie. Ponadto eksperci stale obserwują branżę oraz podążają za wyznacznikami technologicznymi, jak i wymaganiami konsumentów. Wyroby, jakie proponuje Nestro służą oszczędzaniu energii i bardzo dobrze wpływają na ekologię. Sprawnie działające maszyny filtracyjne doskonale sprawdzą się w licznych branżach.

Wskazana marka znana jest z tego, że jako pierwsza wprowadziła do branży wentylatory podciśnieniowe zamiast nadciśnieniowych. Są one wyjątkowo efektywne, a ich budowa jest lekka i trwała. Technika podciśnieniowa może zdobyć głównie popularność w branży meblowej oraz drzewnej. Poza techniką filtracyjną oddziałuje na to przechowywanie w budowlach przeznaczonych do składowania materiałów sypkich, z wykorzystaniem systemów wygarniania i spalania materiału poprodukcyjnego w kotłach Nestro. Systemy takie bardzo dobrze sprawdzą się w nawet bardzo uciążliwych warunkach pracy. Działają niezawodnie oraz nie domagają się częstej naprawy.

Nic dziwnego, że maszyny zaprezentowanej marki rozpoznawalne są na całym świecie. Poza zrobieniem urządzenia na potrzeby wyznaczonego zakładu pracy, specjaliści zajmują się też jego wdrożeniem oraz przeszkoleniem pracowników. Elastycznie wprowadzane technologie Nestro mogą być przystosowane do różnych warunków pracy. Portfolio firmy można zobaczyć na stronie www.

Firma zrealizowała do tej pory sporo usług z zakresu odpylania, transportu i oddzielenia wiór, pyłów i pozostałych surowców lżejszych, jak również powietrza i gazów w zakładach zajmujących się obrabianiem papieru, pyłu, drewna, lakieru, tworzyw sztucznych, śmieci i paliw stałych. Wyroby rozdzielone są na kategorie: instalacje odpylające, technika odpylania i odwiórowywania, technika recyklingu, technika obróbki powierzchni, technika spalania zrębek i wiór, technika sterowania i wizualizacji. Oferta podzielona jest pod względem branż mogących skorzystać z poszczególnych wyrobów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY