Nowoczesne podejście do wykonywania projektów wnętrz to specjalność studia ZEN. Nie ma w tym wypadku znaczenia, czy projekty wykonane są dla klientów prywatnych, czy dla przedsiębiorców. Realizacja usług dotyczy nie tylko projektu, ale https://www.zen-art.eu/ udzieli wsparcia w doborze elementów umeblowania i całego wyposażenia.

W wypadku niewielkich powierzchni eksperci zabiegają o to, aby zachowana była przestronność. Z kolei jeśli pomieszczenia są duże, dba się o zachowanie kompletnej aranżacji pod kątem wyposażenia oraz kolorystyki. Z uwagi na to, że realizacja zlecenia jest kompleksowa i przebiega etapami, można oczekiwać wszystko potoczy się sprawnie. Team architektów jest wyspecjalizowany w aranżacjach nowoczesnych, loftowych, skandynawskich, glamour, lecz też tradycyjnych.

Kiedy zaś zleceniodawca chce uzyskać projekt niebanalny, to eksperci nie boją się zaproponować wizualizacji z różnych nurtów architektury. Profesjonalizm, kreatywne podejście, elastyczność w działaniu oraz nietuzinkowe rozwiązania to wyznaczniki, jakimi sugerują się architekci wnętrz z podanej pracowni. Wystarczy sprawdzić portfolio ZEN, aby przekonać się o tym. Poza projektantami wnętrz nad standardową pracą będą czuwać także specjaliści zajmujący się obsługą realizacji inwestycji. Znajomość rynku oraz zasad designu powoduje, że cały team wykonuje własne obowiązki solidnie.

Studio nawiązuje współpracę z firmą KAMAR, w obrębie wykonania mebli na rozmiar. To spełni oczekiwania klientów. Elementy umeblowania są wykonane zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla dowolnych firm. Wszystko wykonane jest solidnie i zgodnie ze wstępnymi ustaleniami. Wykonywane mogą być: meble kuchenne, szafy i garderoby, meble do łazienki, regały i biblioteki, meble do biura oraz przeróżne zabudowy meblowe. Zleceniodawcy mogą liczyć na dowóz oraz montaż zamawianych elementów umeblowania. To sprawia, że są usatysfakcjonowani ze świadczeń.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY